FC Dila Gori
2:0
(1:0)
FC Dila Gori - DAC 1904
UEFA Európa Konferencia Liga 2023/24, 1. selejtezőkör • csü 20.7.2023, 19:00 • Tengiz Burjanadze Stadium
Gólok: 33. Gale 1:0 , 77. Santos 2:0
Játékvezető: Ante Čulina (CRO) • Asszisztensek: Luka Pušic (CRO), Dario Kolarević (CRO) • Néző: 3680
104
A bíró úgy dönt, hogy nem folytatódik tovább a meccs. Gyenge játékkal búcsúzunk az EKL-selejtezőtől. Köszönjük a figyelmet!
103
Petrᚠis feljön a szöglethez. Utolsó esély.
102
Óriásit véd Kucherenko! Hatalmas helyzet marad ki Brunetti beadása után.
100
Krstović lövi mellé.
97
4 percig tart még a mérkőzés, jelzi a negyedik játékvezető.
96
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Pinto, bejön Mendez.
96
Gavrić találja el ballal a keresztlécet! Hatalmas lehetőség marad ki.
94
Csere a FC Dila Gori-nél/nál:
lemegy Victor, bejön Andronikashvili.
93
Gale-t állítja meg lesen a horvát játékvezető sípszava.
92
Mindent egy lapra feltéve kell rohamoznunk, ha nem akarunk búcsúzni rögtön az első selejtezőkörben.
91
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Pinto).
90
Letelik közben a rendes játékidő, de lesz bőven hosszabbítás az áramkimaradás miatt.
88
lemegy Ramadan, bejön Záhradník,
lemegy Kalmár, bejön Vitális.
87
Sárga lap a csapatnak FC Dila Gori (Chiteishvili).
85
Santos, a hazaiak csapatkapitánya 20-22 méterről kapásból beveszi Petrᚠkapuját. Összesítésebn 3:2-re vezetnek a grúzok, kiesésre állunk.
85
A Dila Gori gólt szerzett!
Gólszerző SANTOS.
84
Helyzet egyelőre nincs, elképzelhető, hogy a játékosok kiestek a ritmusból.
81
A kényszerszünet után labdaejtéssel folytatódik a játék.
73
Elment az áram a Tengiz Burjanadze Stadionban....
70
Tetszetős támadás, Pinto vezeti a labdát, de nem jön át a hosszú oldalra a labda, ahol Ramadan várja.
68
Mzwakali ijeszt ránk, nem lett tehát veszélytelenebb Gomis lecserélésével a Dila Gori jobb oldala, Risvanisnak akad dolga a labda kirúgásával.
67
Sárga lap a csapatnak FC Dila Gori (Tevzadze).
66
25 perce maradt a csapatoknak, hogy a rendes játékidőben eldöntsék a továbbjutás sorsát.
65
lemegy Gomis, bejön Mzwakali,
lemegy Parulava, bejön Sardalishvili.
63
Sárga lapot kap a hazai edző reklamálásért.
61
Pinto védekezik jól Gale-lel szemben, majd egy gyorsan végigvezetett támadást követően Kucherenko öklöz.
60
Bátrabban játszunk ebben a játékrészben. Már csak a gól hiányzik. Trusa sarokkal próbálkozik Brunetti belőtt labdáját kapuba juttatni.
55
Na tessék! Parulava közben kis híján 2:0-ra módosítja az állást, de a Petrᚠismét véd. Pinto sarkáról pattan a labda a haza játékos elé.
54
Hatottak a szünetben Adrian Guža szavai, most kevésbé átjáróház a védelmünk.
53
Veszély a kapu előtt, ide-oda flipperezik a labda, végül Risvanis rúgja a labdát a kapu fölé. Ez most lehetőség volt.
52
Krstović erőfölényét kihasználva jobbról ad középre – szöglet.
48
Ramadan teszi át a hosszúra Trusának, aki testi épségét sem kímélve próbál fejelni, de a jobb kapufa mellé küldi a labdát.
47
Gale nagyon él. Léc alá küldi a labdát. Petrᚠfigyel. Muszáj lesz agresszívebben fellépnünk
44
Mindkét csapatnak gólt kell rúgnia a továbbjutáshoz. Izgalmas második félidő elé nézünk.
41
Trusa lábáról lecsúszik a lavda, de így lesz veszélyes! Ismét Kucherenkónak kell védenie, hogy ne vágódjon be a labda a léc alá. Gyerünk, fiúk!
40
Kucsarenko bravúrral tolja a jobb kapufára a labdát! Ez az eddigi egyetlen és legnagyobb helyzetünk, de nincs gól.
39
Kalmárt rúgják föl, pontrúgásból veszélyeztethetünk. Jó a szög, jó a táv.
38
A barbadosi Gale cseleivel beforgatja a védelmünket, majd tüzel, és ismét Petrášnak adhatunk hálát. Egyelőre azt történik a pályán, amit a Dila Gori játékosai akarnak.
37
3-4 húzásból a kapunk előtt teremnek a gól után még inkább fellelkesült grúzok.
36
Bármennyire fájó, teljesen megérdemelt a grúzok vezetése. Nulláról megyünk tovább, teljesen nyílt a továbbjutás.
33
Ledolgozza hátrányát a Dila Gori. Gyakorlatilag mindenki áll, majd jön egy mélységi passz Galenek, akivel szemben hiányba jön Petráš, a labda a kapunkban köt ki – 1:0
33
Gólszerző GALE.
32
Feljebb toljuk a védekezésünket, valamit muszáj lesz változtatni.
31
Gale dolgoz ki 100 százalékos helyzetet, ha nincs Petrᚠmár vezetnek a Dila Gori. Sajnos minden mutató tekintetében jobban muzsikálnak a hazaiak. Ennél több kell, srácok.
30
Trusának most sikerül betenni a labdát a 16-osba, de pontatlan a passz, a középső védő gond nélkül kifejeli.
27
Risvanis hosszú indítása pontatlan, ezt nem tudja befutni Pinto.
25
Szabadrúgásból próbál veszélyeztetni a hazai csapat, Gale tüzhetné kapura a labdát, védőink azonban megakadályozzá ebbéli szándékában.
22
Nehezen tudjuk kihozni a saját térfelünkről is a labdát. A félidő felénél járunk, de eddig nem nekünk áll a zászló. Összesítésben azonban továbbra is vezetünk egy góllal.
20
Szöglet után Petrᚠmutat be egy spárgát, a lepattanót viszont azonnal ismét kapura küldik a grúzok, de az már elakad a blokkban. Egyelőre sokkal veszélyesebb a Dila Gori.
19
Villámgyors kontra a Dila Goritól, Parulavát Risvanis akasztja meg, majd Gomis próbálkozik, de mellé céloz.
18
Kalmár próbál lelket önteni a többiekbe, bár inkább tűnik ez szidásnak. Nem találjuk a meccs ritmusát. Kevés az előrefele játék.
16
Éles szögből jön a lövés Gomistól, de szerencsére nem lett jó. Viszonylag könnyedén jutott ismét lövőhelyzetbe az ellenfél.
14
Petrᚠvégzi el a kirúgást, az ellenkező oldalon Kucherenkótól ilyet még nem láttunk.
12
Kalmár próbálkozik kapáslövéssel, levágódik egy védő lábáról a labda.
11
Victor lövi meg jobbról a labdát, Petrášnak kell figyelnie, de figyel is.
10
Pinto vágja ki a grúzok üres területbe belőtt labdáját két védő közül. Eddgi nem jutottunk el a Dila Gori kapujáig.
8
Jó a grúzok keresztlabdája, de Gomis megoldása mát kevésbé. Nem bánjuk.
6
Támadóbb szellemben kezd a grúz együttes. Nekik muszáj a kapuba találni, ha tovább akarnak jutni. Nekünk ehhez egy döntetlen is elég lenne.